چهارشنبه , تیر ۶ ۱۴۰۳

سپاسگزاری کمیته برگزاری

سپاسگزاریِ کمیته برگزاری

یادمان پنجاهمین سالگرد پایه‌گذاری کنفدراسیون جهانی محصلین و دانشجویان ایرانی (اتحادیه ملی)

مراسم شکوهمند یادمان پنجاهمین سالگرد پایه‌گذاری کنفدراسیون جهانی محصلین و دانشجویان ایرانی(اتحادیه ملی) با شرکت حدودا پانصد نفر در تاریخ شانزدهم دی ماه 1391 (5 ژانویه 2013 ) در شهر فرانکفورت آلمان برگزار شد.

کمیته برگزاری بزودی گزارش کاملِ این جشن خاطره‌انگیز را در یک شانزدهم آذر ویژه (ارگان کنفدراسیون جهانی) و از طریق تارنمای کنفدراسیون در اختیار عموم علاقمندان قرار خواهد داد .

ولی آنچه که پیشاپیش بایستی بدان توجه داشت:

  1. سپاس از صدها شرکت کننده در این جشن به یادماندنی است که از راه‌های دور و نزدیک، از آمریکا، سوئد، انگلستان، اتریش، سوئیس، فرانسه، ایتالیا، هلند، بلژیک … و نیز شهرهای مختلف آلمان با حضور خود به این گردهمائیِ تاریخی شکوه و جلال بخشیدند.
  2. سپاس از صدها امضاء کنندۀ فراخوانِ برگذاری جشن یادمان پنجاهمین سالگردِ بنیانگذاری کنفدراسیون که نقشی بسیج کننده را ایفا نموده و ما را در امر برگذاری این گردهمائی مصمم‌تر و استوارتر ساختند.
  3. سپاس از همهء زندانیان سیاسی دیروز و تبعیدیان امروز است که با پیام پشتیبانی خود از برگذاریِ چنین گردهمائیِ به ما نیرو بخشیدند.
  4. سپاس از سازمان‌هاو افرادی است که از ایران و اقصی نقاط جهان با ارسال پیام از مراسم یادمان پنجاهمین سالگرد کنفدراسیون اعلام پشتیبانی کرده‌اند.
  5. سپاس از نماینده‌ی کنفدراسیون جهانی حسین رضایی، که سال ها زندان پهلوی را بخاطر آرمان‌های کنفدراسیون به جان خرید، و نیز دو زندانی سیاسی پیشین که با پیام‌های خود در محل جشن حمایت خویش را از این جشن اعلام داشتند.
  6. سپاس از همه فعالان سیاسی درون ایران که ناصر زرافشان پیام مهرآفرین آنان را در پشتیبانی از مراسم پنجاهمین سالگرد کنفدراسیون جهانی با مضمون زیر برای ما ارسال کرده است:
  7. « … خبر بزرگداشت جشن پنجاهمین سالگرد … مایه شادی من و بسیاری از فعالان سیاسی درون ایران شد. … ».
  8. و سپاس از همهء تارنماهای خبریِ روشنگرانه، رادیوها و تلویزیون‌های مردمی که با انتشار فراخوان ما، پیام‌ها و مصاحبه‌ها ما را در برگذاری این یادمان یاری رساندند.

پژواک این خبررسانی به ترتیبی بود که یک روز پس از برگذاری جشن رفقائی از ایران در تماس تلفنی با ما اظهار داشتند که گزارشی از این گردهمائی را در تلویزیون اپوزیسیون در ایران مشاهده کرده‌اند.